O FIRMIE

 WSPÓŁPRACA Z NAMI TO 10 KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 

1. Bezpieczni pracownicy

Nasza odzież i pozostałe artykuły BHP spełniają rygorystyczne normy polskie i europejskie, posiadają odpowiednie certyfikaty,wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania

2. Bezpieczne i higieniczne miejsce pracy

Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą na zorganizowanie bezpiecznego miejsca pracy dla pracowników budowlanych, gastronomicznych, elektrycznych, magazynowych, laboratoryjnych, administracji państwowej itd. Oferujemy również specjalistyczne ochrony do pracy na wysokości, w podparciu, z toksycznymi związkami chemicznymi czy związane z wysokim natężeniem prądu.

3. Wydajniejsza praca --> większe zyski

Odpowiednio dobrana odzież robocza ułatwia pracę i czyni ją bardziej bezpieczną, wygodną i efektywniejszą; pracownik nie martwi się o własne zdrowie i życie, skupia się wyłącznie na pracy.

4. Oszczędność pieniędzy

Ceny producenta oraz atrakcyjny system rabatowy (do zamówień hurtowych lub przy stałej współpracy) to realne zmniejszenie Twoich kosztów, pomagamy dopasować zamówienia do rzeczywistego zapotrzebowania – gwarancja, że nie wydasz więcej niż naprawdę jest to potrzebne. Dobrze dobrana odzież służy pracownikom dłużej i pozwala na zmniejszenie wydatków przeznaczonych na ten cel.

5. Oszczędność Twojego czasu i wsparcie dla inspektora ds. BHP

Pracę związaną z doborem ochron dla pracowników wykonamy za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam dane dotyczące danego stanowiska pracy, a ochrony dobierzemy dla Ciebie sami zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

6. Dodatkowa reklama

Odpowiednio zabezpieczony pracownik jest świetną wizytówką Twojej firmy, żywą i najlepszą reklamą. Umieszczenie logotypu firmowego zwiększa dodatkowo świadomość Twojej firmy w otoczeniu, buduje jej pozytywny wizerunek i podnosi Twoją konkurencyjność.

7. Szybka realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 – 36 godzin przy dostępności towaru w magazynie. Zrealizowaliśmy wiele bardzo pilnych zamówień w ciągu kilku godzin!

8. Opieka po dokonaniu zakupów

Nie tracimy z Tobą kontaktu po zrealizowaniu zamówienia. Zawsze masz możliwość zwrócić się do nas z każdą kwestią, jaka będzie Cię nurtowała. Stawiamy na długotrwałą współpracę, a Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. W zakładce „Kontakt” zamieściliśmy wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

9. Markowe produkty do pracy

Cofra, DuPont, 3M, Protekt, Promostars Grensho, Leber&Hollman, Reis Workwear, Stedman, Hanes, PK-MOT i in.

10. Bezpieczne zakupy na odległość

Zawsze możesz być pewien, że dostaniesz od nas więcej niż jest to przewidziane prawem. Przestrzegamy przepisów dotyczących zakupów na odległość – nic nie ryzykujesz. Zawsze masz prawo zwrócić nam produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Masz na to aż 14 dni!